Wariant G

Mieszkanie dla wymagających, którzy cenią sobie przestrzeń i komfort, z dwoma balkonami i garderobą przy sypialni. Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Mieszkanie L-9

Budynek L (Piętro: 2)

Powierzchnia 56.16m2

Wolne
Mieszkanie Budynek Piętro Metraż Ilość pokoi Status Karta PDF
Mieszkanie K-4 K 1/3 56.17m2 2 Wolne Pokaż
Mieszkanie K-9 K 2/3 56.17m2 2 Wolne Pokaż
Mieszkanie L-4 L 1/3 56.16m2 2 Wolne Pokaż
Mieszkanie L-9 L 2/3 56.16m2 2 Wolne Pokaż
Mieszkanie L-14 L 2/3 56.16m2 2 Wolne Pokaż

Opis inwestycji

Słoneczne zacisze to kompleks pięciu budynków wielorodzinnych położonych na malowniczym zboczu w Kielanówce. Jako kolejny etap już zrealizowanego osiedla mieszkaniowego będzie posiadać dostęp do pełnej infrastruktury, co ułatwi codzienne funkcjonowanie jego mieszkańców.

 

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach i ich potrzebach. Każdy budynek posiadać będzie garaż podziemny i cichobieżną windę oraz komórki lokatorskie na poziomie parteru. Do wyboru aż 79 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, dzięki czemu każdy znajdzie lokum odpowiadające jego wymaganiom.

Standard wykończenia

W standardzie piec gazowy dwufunkcyjny, drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie oraz instalacja gotowa pod montaż rolet zewnętrznych. Dla komfortu przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy szereg udogodnień, które pomogą Państwu dostosować lokal do Państwa oczekiwań. Na indywidualne zlecenie zamontujemy ogrzewanie podłogowe na określonej powierzchni, przygotujemy instalację pod montaż klimatyzacji, oraz wprowadzimy zmiany lokatorskie.

 

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.